Форум ХОФРС  

Вернуться   Форум ХОФРС > Рыболовный спорт > Соревнования проводимые ФРСУ > Береговой спиннинг

Ответ
 
Опции темы
Старый 16.08.2011, 11:48   #1
Wel
Administrator

Керівник напрямку
спінінг-човен
 
Аватар для Wel
 
Регистрация: 27.03.2009
Сообщений: 574
Сказал(а) спасибо: 375
Поблагодарили 1,320 раз(а) в 367 сообщениях
По умолчанию Nemiroff, Кубок Украины 2011 спиннинг-берег

Кубок України з ловлі риби спінінгом з берега
Дата 16.09.11-18.09.11
Тривалість 2 дні
Місце проведення с. Первозванне Луганської обл.
Wel вне форума   Ответить с цитированием
Старый 08.09.2011, 09:02   #2
Wel
Administrator

Керівник напрямку
спінінг-човен
 
Аватар для Wel
 
Регистрация: 27.03.2009
Сообщений: 574
Сказал(а) спасибо: 375
Поблагодарили 1,320 раз(а) в 367 сообщениях
По умолчанию Re: Nemiroff, Кубок Украины 2011 спиннинг-берег

Затверджую»:
Президент Федерації
риболовного спорту України
А.В.Терещук.
28.04.2011р.

Положення
про проведення Nemiroff VII Кубка України 2011 року з лову риби спінінгом з берега.


1. Мета та завдання.
Змагання проводяться з метою:
- розвитку риболовного спорту в Україні;
- визначення кращих спортсменів України, та підготовки їх до участі в міжнародних змаганнях;
- підвищення рівня майстерності спортсменів;
- пропаганди здорового способу життя та популяризація риболовного спорту в Україні.

2. Керівництво змаганнями.
2.1. Загальне керівництво підготовкою змагань здійснює Департамент спорту вищих досягнень Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту (надалі - Міністерство) та Федерація риболовного спорту України (надалі - Федерація). Технічне забезпечення здійснює Луганська обласна федерація риболовного спорту (надалі ЛОФРС).
2.2. Безпосереднє проведення покладається на Головну суддівську колегію змагань.
Склад Головної суддівської колегії:
- головний суддя змагань;
- керівник спінінгового напрямку ФРСУ;
- секретар змагань;
- три капітани команд, визначені жеребкуванням на зборах капітанів.
Головний суддя змагань: суддя національної категорії Шамрай Николай Савельевич.
2.3. Суддівський корпус складається з трьох бригад по чотири судді (старший суддя зони та три лінійних судді).

3. Термін та місце проведення.
Змагання проводяться 16-18 вересня 2011 року на водосховище в с. Першозванівка Луганській області.

4. Учасники змагань.
4.1. До участі в змаганнях допускаються команди АР Крим, областей України, міст Києва та Севастополя.
4.2. Кожна команда складається з трьох основних спортсменів та одного запасного, віком, не молодших 18 років.

5. Витрати.
5.1. Міністерство несе витрати відповідно до Єдиного календарного плану спортивних заходів України на 2011р.
5.2. Федерація несе витрати, пов’язані з організацією та проведенням змагань.
Всі витрати на відрядження учасників на змагання забезпечують відряджуючі організації та спонсори.
5.3. Реєстраційний внесок складає 350 грн. з одного основного спортсмена та 75 грн. з запасного.

6. Безпека під час проведення змагань.
З метою забезпечення безпечного проведення змагань учасникам та присутнім (глядачі та інші особи) забороняється:
- розведення багать;
- купання в зоні проведення змагань;
- вживання спиртних напоїв;
- порушення тиші під час лову риби та в темний час доби;
- порушення загально прийнятих морально-етичних норм поведінки в суспільстві.

7. Медичне забезпечення.
У відповідності до Положення МОЗ У від 27.10.2008 №614 медичне забезпечення здійснюється Українським центром спортивної медицини та його підрозділами - лікувально-фізкультурними клініками (в подальшому ЛФК).

8. Програма змагань.
8.1. Змагання складаються з трьох турів, тривалістю три години кожен (не враховуючи перерв між етапами). Кожний тур складається з трьох етапів, тривалістю одна година.
8.2. Розклад змагань.

16 вересня.
- 11.00…14.00 - приїзд учасників, розміщення, реєстрація;
- 15.00…18.00 - тренування в зоні проведення змагань:
- 18.30…19.30 – збори капітанів, жеребкування зон лову (у разі відсутності представника команди здійснюється суддею);

17 вересня.
Перший тур змагань.
- 5.30 …6.00 – підйом, сніданок;
- 6.00 … 6.30 – шикування, жеребкування стартових секторів;
- 6.30 … 7.30 – вхід в зони лову, зайняття стартових секторів;
- 7.30… 8.30 - перший етап;
- 8.30…8.45 - зміна стартових секторів;
- 8.45…9.45 - другий етап;
- 9.45…10.00 - зміна стартових секторів;
- 10.00…11.00 - третій етап;
- 11.00 - закінчення першого туру змагань;
- 11.00…13.30 - обід, відпочинок.
- 12.30…13.00 - оголошення результатів першого туру змагань, ознайомлення учасників з результатами, протести (при виявленні помилок та неточностей при підрахунках).

Другий тур змагань.
- 13.30…14.30 – жеребкування стартових секторів, вхід в зони лову, зайняття стартових секторів;
- 14.30… 15.30 - перший етап;
- 15.30…15.45 - зміна стартових секторів;
- 15.45…16.45 - другий етап;
- 16.45…17.00 - зміна стартових секторів;
- 17.00…18.00 - третій етап;
- 18.00 - закінчення другого туру змагань;
- з 18.00 - вільний час, вечеря, відпочинок.
- 19.00…19.30 - оголошення результатів другого туру змагань, ознайомлення учасників з результатами, протести (при виявленні помилок та неточностей при підрахунках).

18 вересня.
Третій тур змагань.
- 5.30…6.00 – підйом, сніданок;
- 6.00… 6.30 – шикування, жеребкування стартових секторів;
- 6.30… 7.30 - вхід в зони лову, зайняття стартових секторів;
- 7.30… 8.30 - перший етап;
- 8.30…8.45 - зміна стартових секторів;
- 8.45…9.45 - другий етап;
- 9.45…10.00 - зміна стартових секторів;
- 10.00…11.00 - третій етап,
- 11.00 - закінчення змагань;
- 11.00…12.30 - підведення підсумків;
- 12.30…13.00 - оголошення результатів третього туру змагань, ознайомлення учасників з результатами, протести (при виявленні помилок та неточностей при підрахунках).
Примітка: протести стосовно інших порушень приймаються на протязі тридцяти хвилин з моменту скоєння порушення або, після закінчення поточного етапу змагань.
13.00…14.00 (у разі відсутності протестів) - затвердження результатів змагань, підготовка до нагородження;
14.00 …14.40. - шикування, нагородження переможців та призерів, урочисте закриття змагань.

9. Правила змагань.
9.1. Акваторія лову поділена на три зони, які в свою чергу діляться на сектори в кількості, вдвічі більшій за кількість спортсменів у зоні. Спортсмен, згідно з отриманим жеребом займає відповідне місце (стартовий сектор) на березі. Після початку чергового етапу, спортсмен, зайнявши свій стартовий сектор та зробивши одне закидання приманки у воду, може вільно пересуватись в межах своєї зони лову, займаючи при цьому уподобаний вільний сектор.
9.2. Тривалість етапу 3 години 30 хвилин.
9.3. До зважування приймаються такі види риб: окунь, судак, щука, головень, шереспер (жерех), сом. Розмір риби не лімітований.
9.4. Спортсмен, який упіймав рибу, дістає її з води ,та зберігає до зважування у воді в сажі (використання металевих заборонено), підсаку або в прозорій тарі. Після зважування, та занесення даних (завірених підписом спортсмена та судді) у протокол, риба відпускається у водоймище. Користування підсаком необов’язкове.
Дані про впійману рибу, завірені підписами спортсмена та судді оскарженню не підлягають.
Риба, пошкоджена спортсменом із-за недотримання чинних правил та положення про змагання до зважування не приймається.
9.5. Зараховується лише та риба, яка на момент фінішу знаходилася у повітрі, у підсаку, в тарі або в сажі.
9.6. Спортсмен зобов’язаний вивести рибу на берег, не залишаючи свого сектору.
9.7. Захід у воду заборонений.
9.8. Спортсменам забороняється:
- під час етапу виходити з зони лову без дозволу судді;
- приймати сторонню допомогу, крім суддівської;
- закидувати приманки в чужі сектори, навіть, якщо вони вільні;
- переміщуватись по березі з впійманою рибою.

10. Підведення підсумків.
10.1. Підведення підсумків здійснюється на підставі суддівських протоколів.
10.2. Переможець в особистому заліку визначається за сумою місць, зайнятих спортсменом протягом трьох етапів. При рівності суми місць враховується вага пійманої риби.
10.3. Особисте місце спортсмена в зоні визначається за вагою спійманої риби та її кількістю (за один грам нараховується 1 бал, за одну рибу нараховується 50 балів).
Наприклад, 1-й учасник, який упіймав 1 рибу вагою 1 кг., отримує 1050 балів (1000 балів за вагу плюс 50 балів за хвіст; 2-й участник, який упіймав 3 риби загальною вагою 1 кг., отримує 1150 балів (1000 баллов за вагу плюс 150 балів за 3 хвости).
10.4. Командне місце визначається за сумою місць, зайнятих спортсменами команди за три етапи.

11. Нагородження переможців.
Команди та спортсмени-переможці змагань нагороджуються дипломами та медалями Міністерства та цінними подарунками Федерації.

12. Заявки.
12.1. Попередні заявки на участь в змаганнях подаються:
e-mail: [email:16ynfu0f]mustad@kw.ua[/email:16ynfu0f]
fax: (044) 586-48-61
Контактна особа: керівник спінінгового напряму ФРСУ Андрій Мельник (067) 240-38-21.
Попередня заявка містить у собі:
- П.І.Б. та рік народження кожного учасника, контактний телефон капітана, назва відряджуючої федерації.
12.2. Заявки подаються до 12 вересня 2011р. включно.
12.3. Персональні заявки засвідчені лікарем ЛФК (печатки інших лікувальних закладів та особиста печатка лікаря недійсні), з позначенням дати народження, класифікаційний квиток та залікову книжку спортсмена (об’єднані в один документ), членський квиток ФРСУ, страховий поліс та ідентифікаційний код подаються до суддівської колегії в день приїзду.
Примітка: У разі порушення правил відмітка про порушення буде заноситись до залікової книжки спортсмена.

13. Інформація, рекомендації, попередження.
13.1. Інформація.
В розташуванні табору працюватиме буфет. Можливе попереднє замовлення гарячого харчування (допускається при поданні заявки). Безкоштовні ранковий чай та кава. Кожна команда забезпечується питною водою.
13.2. Телефонні номери технічного оргкомітету змагань:
- загальне керівництво - Калтичкін Сергії: (095) 057-33-71
- головний суддя - Шамрай Николай Савельевич.
- комендант табору – Бусигін Ігор: (050) 197-03-23.
13.3. Рекомендації.
По прибутті спортсменів на місце розташування бажано узгодити з комендантом місце розташування наметів.
Рекомендовано складання різнорідного сміття в окремі ємності: скло та пластик окремо від іншого сміття (ємностями забезпечуємо).
УВАГА! Використанні газові балони складати поруч з ємностями для сміття.
При наявності хронічних хвороб мати при собі відповідні ліки. По прибутті бажано попередити лікаря про наявність хронічних захворювань.

13.3. Попередження.
Не бажано:
- без потреби пересуватись по території табору на автомобілях, а в темну пору доби рух автотранспорту тільки з дозволу коменданта;
- розташовувати намети безпосередньо біля дороги та річки, та входами, орієнтованими до них;
- засмічувати територію розташування.
Wel вне форума   Ответить с цитированием
Старый 11.09.2011, 10:24   #3
Wel
Administrator

Керівник напрямку
спінінг-човен
 
Аватар для Wel
 
Регистрация: 27.03.2009
Сообщений: 574
Сказал(а) спасибо: 375
Поблагодарили 1,320 раз(а) в 367 сообщениях
По умолчанию Re: Nemiroff, Кубок Украины 2011 спиннинг-берег

Окончательный список зарегистрированных команд.

1. Киев-2 "Импульс"
1. Воротняк Владимир (кап.)(066)3843640
2. Кармянков Андрей
3. Саксонов Андрей

2. Одесская обл.-1 "Рыбацкий рай" + питание
4. Павлов Игорь (кап.)80503952023
5. Курков Виктор
6. Белослудцев Николай
7. Лысенко Владимир

3. Винницкая обл.-1"Винница-1
8. Бабий Николай (кап.)
9. Балабанов Максим
10.Букин Эдуард

4. Винницкая обл.-2 "Винница -2"
11. Превар Константин (кап.)
12. Сысоев Руслан
13. Ободянский Евгений

5. Запорожская обл. "Золотой карась" + питание
14. Макаревич Евгений (кап.)8(067)6131038
15. Мартыненко Евгений
16. Петько Виталий

6. Львовская обл.
17. Вильгуцкий Александр (кап.)(067)2844810
18. Потылыцкий Денис
19. Вильгуцкий Владислав
20. Пономаренко Константин (зап.)

7. Черновицкая обл.-1 "Буковинские щукари" + питание
21. Овелько Антон (кап.)(050)2711311
22. Овелько Тимофей
23. Совик Сергей

8. Черновицкая обл.-2 "Черновцы" + питание
24. Карпюк Роман (кап.)(050)3741837
25. Кнестяпин Александр
26. Чумак Сергей

9. Херсонская обл. + питание
27. Федоренко Сергей(050)9860898
28. Федоренко Виталий
29. Петренко Александр

10. Донецкая обл. + питание
30. Лупаненко Олег (095)
31. Яценко Дмитрий
32. Федорец Алексей
33. Купесок Дмитрий (кап.)

11. Житомирская обл.
34. Кошель Юрий (кап.)(097)5526302
35. Баранчиков Олег
36. Солоний Ігор

12. АР Крым + питание
37. Прокопченко Роман(067)9341591
38. Лимонов Владимир
39. Минкин Сергей

13. Ровенская обл. + питание
40. Щевич Иван (кап.)
41. Михненко Александр
42. Волохов Николай

14. Киев-3 "Флеш"
43. Манагадзе Игнат (кап.)
44. Давыденко Денис
45. Петровский Дмитрий

15. Тернопольская обл.
46. Кицак Виталий (кап.)
47. Прокопенко Петр
48. Кушнир Любомир
49. Копчак Сергей

16. Луганская обл.-1 "ЛО-1"
50. Калтычкин Сергей
51. Петренко Владимир Викторович
52. Трокай Константин

17. Луганская обл.-2 "Лугань"
53. Ушаков Руслан
54. Бусыгин Игорь
55. Ростанюк Олег

18. Днепропетровская обл."Флагман-Днепропетровск" + питание
56. Петраш Юрий (кап.) (067)6311292
57. Антонов Сергей
58. Холодов Александр

19. Волынская обл. "Волинь"
59. Байда Юрий
60. Вижанский Виталий
61. Жалнин Виктор
62. Белоцкий Андрей (кап. и зап.) (066)7007006

20. Харьковская обл.-1 "Perca's" + питание
63. Гуленок Андрей (кап.)
64. Балабанов Владислав
65. Катунин Дмитрий

21. Харьковская обл.-2 "FishingStock" + питание
66. Терещенко Константин (кап.)
67. Лисица Алексей
68. Поляков Владимир

22. Харьковская обл.-3 "ИБИС" + питание
69. Вагин Алексей (кап.)
70. Черниченко Николай
71. Бережной Геннадий

23. Николаевская обл. "Николаев" + питание
72. Гречко Андрей (098)7312072
73. Поддубный Сергей
74. Гуров Игорь
75. Бобелюк Николай (зап.)

Киев-3 "Флеш"
43. Манагадзе Игнат (кап.)
44. Давыденко Денис
45. Петровский Дмитрий
Цитата:
Питание.
Пятница-ужин.
Суббота-обед, ужин.
Воскресенье-обед.
Цена комплекса 180 гр.
Просим предварительно оставлять заявки на питание.
Заявки на питание здесь http://fishing.lugansk.ua/forums/index. ... #msg144780
Wel вне форума   Ответить с цитированием
Старый 17.09.2011, 20:11   #4
Wel
Administrator

Керівник напрямку
спінінг-човен
 
Аватар для Wel
 
Регистрация: 27.03.2009
Сообщений: 574
Сказал(а) спасибо: 375
Поблагодарили 1,320 раз(а) в 367 сообщениях
По умолчанию Re: Nemiroff, Кубок Украины 2011 спиннинг-берег

Итоги 1 тура
Командный зачёт


Личный зачёт










Wel вне форума   Ответить с цитированием
Старый 17.09.2011, 21:49   #5
holova
Голова ХОФРС

Чемпіон Світу 2012,2014,2016 спінінг-човен
 
Аватар для holova
 
Регистрация: 12.03.2009
Сообщений: 488
Сказал(а) спасибо: 187
Поблагодарили 663 раз(а) в 180 сообщениях
По умолчанию Re: Nemiroff, Кубок Украины 2011 спиннинг-берег

После второго тура наши поднялись на 19 место.
Лучший во втором туре Федоренко Виталий, 3 место в зоне.
__________________
Приєднуйся до однодумців!
holova вне форума   Ответить с цитированием
Старый 17.09.2011, 22:42   #6
Wel
Administrator

Керівник напрямку
спінінг-човен
 
Аватар для Wel
 
Регистрация: 27.03.2009
Сообщений: 574
Сказал(а) спасибо: 375
Поблагодарили 1,320 раз(а) в 367 сообщениях
По умолчанию Re: Nemiroff, Кубок Украины 2011 спиннинг-берег

1. Буковинские щукари Черновицкая обл.-1 113
2. Ровенская область, 114
3. Житомирская обл, - 116
4. Одесская обл.-1 Рыбацкий рай, - 118
5. Донецкая область,- 123
6. Харьковская-3 Ибис,(125)
7 Луганская обл. -1 (126)
8. Флагман, Днепропетровская область,(132)
9. Золотой карась, Запорожская обл , (132)
10. Волынь, Волынская обл, (142)
11. Тернопольская область, (142)
12. Львовская область, (143)
13. Перкас, Харьковская область-1, (143)
14. Лугань, Луганская обл.-2, (147)
15. Винница-2, Винницкая обл. - 2, (148)
16. Фишингсток, Харьковская обл-2, (149)
17. АР Крым, (160)
18. Винница-1, Винницкая область-1, (163)
19. Херсонская область. (164)
20. Флеш, Киев-3, (168)
21. Черновцы, Черновицкая обл-2, (171)
22. Импульс, Киев-2, (185)
23. Николаев, Николаевская обл.(194)

Протоколов, пока нет
Wel вне форума   Ответить с цитированием
Старый 17.09.2011, 22:50   #7
Wel
Administrator

Керівник напрямку
спінінг-човен
 
Аватар для Wel
 
Регистрация: 27.03.2009
Сообщений: 574
Сказал(а) спасибо: 375
Поблагодарили 1,320 раз(а) в 367 сообщениях
По умолчанию Re: Nemiroff, Кубок Украины 2011 спиннинг-берег

Цитата:
Сообщение от holova
Лучший во втором туре Федоренко Виталий, 3 место в зоне.
Виталик, молодец, перестроился во-втором туре и взял три щучки!
Wel вне форума   Ответить с цитированием
Старый 18.09.2011, 12:01   #8
Wel
Administrator

Керівник напрямку
спінінг-човен
 
Аватар для Wel
 
Регистрация: 27.03.2009
Сообщений: 574
Сказал(а) спасибо: 375
Поблагодарили 1,320 раз(а) в 367 сообщениях
По умолчанию Re: Nemiroff, Кубок Украины 2011 спиннинг-берег

2 Тур

















Итоги за два тура








Wel вне форума   Ответить с цитированием
Старый 18.09.2011, 12:14   #9
Wel
Administrator

Керівник напрямку
спінінг-човен
 
Аватар для Wel
 
Регистрация: 27.03.2009
Сообщений: 574
Сказал(а) спасибо: 375
Поблагодарили 1,320 раз(а) в 367 сообщениях
По умолчанию Re: Nemiroff, Кубок Украины 2011 спиннинг-берег

Из тел.разговора, после 3 тура у Петренко 3 щуки, у Серёги вроде 2.
Wel вне форума   Ответить с цитированием
Старый 18.09.2011, 15:01   #10
Wel
Administrator

Керівник напрямку
спінінг-човен
 
Аватар для Wel
 
Регистрация: 27.03.2009
Сообщений: 574
Сказал(а) спасибо: 375
Поблагодарили 1,320 раз(а) в 367 сообщениях
По умолчанию Re: Nemiroff, Кубок Украины 2011 спиннинг-берег

С Харьковского форума
Цитата:
Места командные, результат КУ.

1. Ровенская обл
2. Буковинские щукари, Черновицкая обл
3. Золотой карась, Запорожская обл
4. Житомирская обл
5. Донецкая обл
6. Харьковская обл -3 Ибис
7 Луганская обл -1
8. Флагман, Днепропетровская обл
9. Лугань, Луганская обл -2
10. Волынь, Волынская обл
11. Перкас, Харьковская обл-1
12. Одесская обл-1, Рыбацкий рай
13. Фишингсток, Харьковская обл-2
14. Львовская обл
15. Тернопольская обл
16. Херсонская обл
17. Винница-2, Винницкая обл- 2
18. Винница-1, Винницкая обл -1
19. АР Крым
20. Черновцы, Черновицкая обл -2
21. Флеш, Киев-3
22. Николаев, Николаевская обл
23. Импульс, Киев-2

Под диктовку с объявления результатов в Первозвановке (А. Гуленок, А. Ерохин).
Wel вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 
Опции темы

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 00:40. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot